Sierpniowe nowości w JasieBasie - Przeciąganiec Zippee

Sierpniowe nowości w JasieBasie

Nieustannie się rozwijamy i wybieramy najlepsze zabawki dla naszych i waszych dzieci. W sierpniu zawitały w JasieBasie aż dwie nowe marki genialnych produktów. Zapraszamy na mały przegląd nowości!

Gry i zabawki w naszym sklepie wybieramy niezwykle starannie. Zwracamy uwagę nie tylko na jakość wykonania, ale również na wpływ jaki mają te przedmioty na nasze maluchy. Nie od dziś wiadomo, że najlepsza nauka to ta, która wychodzi naturalnie, wplatana do zabawy.

Mobi - sensoryczne zabawki dla maluchów

Kto wymyśla i tworzy najlepsze zabawki dla dzieci? Proste! Rodzice, którzy chcą spełnić potrzeby swoich pociech i zrobić to w jak najlepszy sposób. Do tego jeśli sięgną oni po pomoc specjalistów od rozwoju dzieci to mamy zespół idealny. Tak też zostały zaprojektowane zabawki Mobi. Dzięki współpracy rodziców, terapeutów oraz lekarzy są one nie tylko fascynujące dla maluchów, ale również bezpieczne i rozwijające. Żywe kolory, bezpieczne materiały jak silikon spożywczy oraz bogactwo kształtów i faktur sprawiają, że mózg dziecka otrzymuję dużo bodźców odpowiednich dla jego wieku.

Przeciąganiec Zippee

Mobi - przeciąganiec ZippeeMobi - przeciąganiec Zippee

Przeciąganiec Zippee w 2021 otrzymał tytuł Zabawka Roku i w ogóle nas to nie dziwi! Zippee zainspirowany został małą Kate, która uwielbiała sznurowadła. Przeciąganie ich sprawiało jej na tyle dużo radości, że rodzice postanowili stworzyć dla niej bezpieczną alternatywę. Zabawka wykonana została z silikonu, dzięki czemu można ją z łatwością umyć. Różnorodny kształt końcówek, ale także różne faktury sznureczków idealnie stymulują dotyk malucha. Przeciąganie to wspaniała i zajmująca zabawa. Ale uwaga! Zippee nie jest gryzakiem i polecany jest dla dzieci od 1,5 roku i starszych.

Piramidka sensoryczna Wigloo

Mobi - piramidka sensoryczna WiglooMobi - piramidka sensoryczna Wigloo

Piramidka Wigloo to kolejny hit od Mobi. Silikonowa zabawka sensoryczna łatwa do chwytania, zgniatania i gryzienia. Wykonana z bezpiecznych materiałów stymuluje zmysły i przynosi ulgę w trakcie ząbkowania. Przeznaczona dla dzieci już od 6. miesiąca życia.

Kula sensoryczna Woblii

Mobi - kula sensoryczna WobliiMobi - kula sensoryczna Woblii

Woblii to wielowymiarowa piłka, która rośnie wraz z rozwojem dziecka. Początkowo różnorodne faktury i żywe kolory wystających bąbelków są dużym doznaniem dla dziecka. Z czasem maluchy próbują je rzuć, gryźć oraz wciskać. Wgniatanie i wypychanie silikonowych kuleczek to zabawa interesującą dla młodszych dzieci, ale także doskonale zajmująca rozbiegane paluszki nieco starszych pociech. Taka zabawa jest także świetnym zajęciem antystresowym i rozładowującym napięcie. Piłeczka Woblii jest bezpieczna nawet dla niemowląt od 3. miesiąca życia.

Eugy Eko - układanki 3D dla starszaków

Eugy Eko to edukacyjne układanki 3D dla dzieci od 6. roku życia. Stworzone w Nowej Zelandii z pełnym poszanowaniem dla środowiska. Wykonane zostały z kartonu z recyklingu i farb na bazie ryżu. Każdy zestaw zawiera nietoksyczny klej, którym można bezpiecznie i trwale połączyć elementy układanki. Kartonowe zwierzęta, dinozaury i bajkowe stworzenia mogą tworzyć świetną kolekcję. Te swoiste puzzle 3D to doskonała zabawa dla dzieci, a także ćwiczenie cierpliwości i zdolności manualnych. Układanie rozwija również wyobraźnię i planowanie. Eugy Eko to doskonały upominek dla dzieci 6-letnich lub starszych.

Układanka 3D - Zwierzęta

Eugy Eko - układanka 3D - ZwierzętaEugy Eko - układanka 3D - Zwierzęta

Na dziś w naszym sklepie z zabawkami dostępne są 2 warianty kartonowych układanek 3D z motywem zwierząt:

  • Kameleon, którego można zamocować na rogu biurka, laptopa lub zaczepić na kablu
  • Jeż, czyli kolczasty przyjaciel z uroczą truskawką

Oba te zwierzątka zaprojektowane zostały z najwyższą starannością i po złożeniu wręcz zachwycają.

Układanka 3D - Dinozaury

Eugy Eko - układanka 3D - ZwierzętaEugy Eko - układanka 3D - Dinozaury

Na JasieBasie.pl znajdziecie 2 warianty tych prehistorycznych gadów:

  • T-Rexa, który jest najpopularniejszym ze wszystkich dinozaurów
  • Stegozaura, czyli charakterystycznego roślinożercę z płytkami na grzbiecie

Dinozaury to niezwykle fascynujące stworzenia, które zawsze mają swoją grupę wielbicieli. Dlatego też nie mogło ich zabraknąć wśród wybranych przez nas produktów od Eugy Eko. Tyranozaur i stegozaur do samodzielnego złożenia to świetny prezent dla 6-letniego chłopca.

Układanka 3D - Jednorożce

Eugy Eko - układanka 3D - ZwierzętaEugy Eko - układanka 3D - Jednorożce

Mamy także coś dla fanek i fanów bajkowych stworzeń. I chodź trudno ustalić kiedy i dlaczego zaczęła się moda na jednorożce, to jest to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych motywów. Magiczny róg, kolorowa grzywa sprawiają, że trudno się oprzeć jego urokowi. Jednorożec w formie układanki 3D to dobry pomysł na prezent dla 6-letniej dziewczynki.

Wszystkie produkty, które dodajemy na bieżąco do naszej oferty znajdziesz w zakładce Nowości.