Zamówienia

Informacja o dostępności jest umieszczona na stronie produktu. Jeśli czegoś nie ma w naszym magazynie, możliwość składania zamówień jest czasowo wstrzymana.

Zamówienia wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Jeśli dokonasz zakupu (i opłacisz w przypadku płatności z góry) do godziny 12.00 w dzień roboczy, przesyłka zostanie nadana jeszcze tego samego dnia.

Jeśli chcesz sprawić przyjemność naszymi produktami komuś bliskiemu wystarczy, że w danych do wysyłki podasz adres obdarowanej osoby. Nie posiadamy usługi pakowania na prezent, ale wszystkie zamówienia pakujemy minimalistycznie i estetycznie. Kartonowe pudełka dla bezpieczeństwa wypełniamy szarym papierem. W przesyłkach nie umieszczamy paragonu, faktury ani informacji o cenach produktów.

W komentarzu do zamówienia podaj nam swój numer telefonu, abyśmy w razie potrzeby mogli się z Tobą skontaktować.

Jeśli chcesz do prezentu dołączyć życzenia, również napisz je w komentarzu, a my umieścimy w paczce odręcznie napisany bilecik.

Dostawa i płatność

Czas dostawy zamówień zależy od wybranego przewoźnika, ale zwykle wynosi on 1-2 dni robocze. Więcej szczegółów odnośnie tego tematu znajdziesz na stronie Czas i koszty dostawy.

Jeśli płatność nie powiodła się, skontaktuj się z nami. Możesz także zapłacić przelewem tradycyjnym (pamiętaj o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu). Numer konta znajdziesz na stronie Metody płatności.

Nie, zamówienia wysyłamy tylko na terenie Polski.

Zwroty i reklamacje

Tak, możesz dokonać zwrotu zamówienia bądź jego części w ciągu 30 dni od daty otrzymania produktów. Prześlij nam oświadczenie o chęci dokonania zwrotu - wzór znajdziesz tutaj, a następnie w ciągu 14 dni odeślij nam produkty. Szczegóły znajdziesz na stronie Zwroty i reklamacje.

Jeśli zakupiony u nas produkt zawiódł, prześlij nam na adres sklep@jasiebasie.pl opis problemu wraz ze zdjęciami lub filmem ukazującym wadę. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy dalsze kroki. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Zwroty i reklamacje.