JasieBasie to sklep od rodziców dla rodziców. Naszą największą inspiracją są nasze dzieci ❤️.

Kim jesteśmy? Dlaczego zabawki i skąd się wzięło JasieBasie.pl?

Nie będziemy oryginalni. Gdy zostaliśmy rodzicami, oszaleliśmy 🤪. Nie tylko z miłości i radości. Również od ilości zabawek i akcesoriów dostępnych na rynku dla dzieci. Z zachwytem poznawaliśmy ten świat, ale również zauważyliśmy, jak ważne jest bezpieczeństwo przedmiotów, którymi otaczają się najmłodsi. Szybko zorientowaliśmy się jednak, że nie wszystkie przedmioty, które z pozoru są dla dzieci, spełniają nasze wymagania.

W ten sposób rodził się pomysł na miejsce pełne wartościowych i rozwijających zabawek. Sklep, w którym można „w ciemno” kupić prezent i będzie on trafiony.

Plan musiał trochę poczekać, ale gdy pojawił się Jaś, wiedzieliśmy już, że niedługo nadejdzie TEN moment. Z czasem rozwijał się nie tylko pomysł, ale również nasze dzieci i to oni podpowiedzieli nam nazwę!

Gdy sięgał po swoje ulubione zabawki, mówił „ja basie”. Postanowiliśmy odrobinę zmienić jego powiedzonko, dołożyć też cząstkę "się" i tak powstało JasieBasie 😊!

Chcemy, aby wszystkie dzieci mogły się bawić nie tylko pięknymi zabawkami, ale również bezpiecznymi. Takimi, które dają nie tylko rozrywkę, ale także wesprą je w rozwoju. Bo przecież nauka przez zabawę to najlepszy sposób zdobywania nowych umiejętności!

Co nas wyróżnia?

  • Jesteśmy małą rodzinną firmą - wybieramy, pakujemy, wysyłamy, doradzamy, programujemy i tworzymy treści sami 😀
  • Nasze dzieci sprawdzają i pomagają wybrać produkty do naszej oferty
  • Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze gry i zabawki na rynku. Nie trać czasu na przeglądanie niepewnych propozycji.
  • Z chęcią pomagamy w wyborze prezentów. Wystarczy, że się odezwiesz się do nas na WhatsAppie! 😊

___
Jasie Basie!