Szczęśliwa rodzina JasieBasie.pl - sklep z grami i zabawkami dla dzieci

JasieBasie to sklep od rodziców dla rodziców. Naszą największą inspiracją są nasze dzieci: Jacek i Jaś ❤️.

Pomysł na miejsce pełne wartościowych i rozwijających zabawek wzrastał w nas od momentu, gdy urodził się starszy syn. Z zachwytem poznawaliśmy ten świat, ale również zauważyliśmy, jak ważne jest bezpieczeństwo przedmiotów, którymi otaczają się najmłodsi. Rodzina jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu, więc realizacja marzenia o własnym sklepie z najlepszymi zabawkami musiała poczekać.

Gdy pojawił się Jaś, wiedzieliśmy już, że niedługo nadejdzie TEN moment. Z czasem rozwijał się nie tylko pomysł, ale również nasze dzieci i to Jacek podpowiedział nam nazwę! Gdy sięgał po swoje ulubione zabawki, mówił "ja basie". Postanowiliśmy odrobinę zmienić jego powiedzonko, dołożyć też cząstkę młodszego dziecka i tak powstało JasieBasie 😊!

Naszym marzeniem jest, aby wszystkie dzieci mogły się bawić nie tylko pięknymi zabawkami, ale również bezpiecznymi. Takimi, które niosą ze sobą wartość rozwojową. Bo przecież nauka przez zabawę to najlepszy sposób zdobywania nowych umiejętności!
Szczęśliwa rodzina JasieBasie.pl - sklep z grami i zabawkami dla dzieci

Dziękujemy Wam za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia. Cieszymy się, że rodzice, babcie i dziadkowie, ciocie i wujkowie wybierają nasz sklep, aby sprawiać radość maluchom.

Szczególnym zaszczytem są dla nas zamówienia od specjalistów, którzy zaopatrują swoje gabinety terapeutyczne, logopedyczne oraz integracji sensorycznej w nasze zabawki 😄

___
Kasia i Karol