Najlepsze zabawki na plażę dla dzieci - blog JasieBasie.pl

Najlepsze zabawki na plażę

Zabawy w wodzie i piasku to kwintesencja wakacji. Warto przygotować się i zaopatrzyć w sprawdzone i wytrzymałe akcesoria, które jeszcze bardziej umilą ten czas.

Pakowanie na urlop to zawsze wyzwanie. Szczególnie jeśli to wypoczynek rodziny z dziećmi. Maluchy oprócz niezbędnych rzeczy potrzebują również odpowiednich zabawek do piasku i wody. Zapraszamy na przegląd najlepszych zabawek na plażę dla dzieci, które nie skończą po jednym sezonie na wysypisku, powiększając górę śmieci.

Silikonowe zabawki do piasku i wody

Absolutnym hitem plażowym są zabawki marki Scrunch. Silikonowe foremki, wiaderko i konewka to świetny zestaw, który można spakować w każdej walizce. Wykonane są z wysokiej jakości miękkiego tworzywa, dzięki czemu można je zgniatać i zwijać bez strachu o uszkodzenia. Są piękne, funkcjonalne, ale co najważniejsze wytrzymałe. Zestaw foremek do piasku zawiera 4 kształty: krab, delfinek, muszelka oraz stópka. Można w nich robić urocze babki z piasku. Obowiązkowym dodatkiem do zabawy na plaży jest również łopatka. Kopanie dołów i budowanie zamków z piasku nie mogłoby się obyć bez niej obyć! Warto wyposażyć dziecko w jeden porządny zestaw zabawek plażowych, który posłuży przez wiele lat. Zabawki Scrunch sprawdzają się równie dobrze na plaży jak i w piaskownicy, na placu zabaw oraz w basenie. Przelewanie wody z konewki do wiaderka jest doskonałym ćwiczeniem i atrakcją dla maluchów. Dzieci to uwielbiają.

Scrunch - silikonowe foremki do piasku (4 szt.) Scrunch - silikonowe foremki do piasku (4 szt.)

Najlepsze zabawki i akcesoria

Do zabawy w piasku sprawdzą się również zabawki, których na co dzień używamy w domu. Polecamy rozejrzeć się czy nie macie czegoś takiego u siebie. Idealnym przykładem są silikonowe kubeczki przyssawki Suction Kupz od Fat Brain Toys. Świetne do przyklejania do gładkich powierzchni i budowania wież, na plaży mogą służyć do przesypywania piasku i budowania babeczek.

Fat Brain Toys - kubeczki przyssawki Suction Kupz Fat Brain Toys - kubeczki przyssawki Suction Kupz

Kolejną wielofunkcyjną zabawką są kreatywne muszelki Bilibo mini. Ich zastosowania ogranicza tylko wasza wyobraźnia. Można je ustawiać w różnych konfiguracjach, łączyć w kule, ale także używać do pluskania w wodzie i zabawy w piachu. Idealne do kreatywnej zabawy dla małych rączek!

Moluk - muszelki Bilibo mini Moluk - muszelki Bilibo Mini

Plażowa rozrywka dla całej rodziny

Na plażę warto również zabrać mniej oczywiste zabawki. Ze względu na silny wiatr świetnie sprawdzają się latawce, które są ciekawym urozmaiceniem wypoczynku.

Scratch - kolorowy latawiec konik morski Scratch - kolorowy latawiec - konik morski

Jeśli nasze pociechy są już nieco starsze, w przerwie od nauki pływania czy nurkowania, chętnie w coś pograją. Mogą to być łamigłówki lub gry planszowe, ale także sportowe wyzwanie. Paletki oraz miękka piłeczka, czyli Letni Tenis uatrakcyjnią wakacyjny czas w każdym miejscu.

BS Toys - Letni Tenis BS Toys - letni tenis

Wszystkie te propozycje dostępne są w naszym sklepie internetowym JasieBasie.pl, w którym znajdziecie najlepszy wybór zabawek dla dzieci od urodzenia do 7. lat!