Black Friday 2022. Kiedy w Polsce obchodzimy Czarny Piątek?

Black Friday 2022. Kiedy w Polsce obchodzimy Czarny Piątek?

Black Friday 2022 coraz bliżej! To właśnie wtedy możemy upolować najlepsze okazje cenowe.  Skąd wziął się Czarny Piątek w Polsce? Kiedy wypada Black Friday w 2022 i o co chodzi w Cyber Mondey? Przygotuj się i zrób z nami udane zakupy!
Gry halloweenowe Czytasz Black Friday 2022. Kiedy w Polsce obchodzimy Czarny Piątek? 3 min. Kolejny Nowości w JasieBasie w październiku 2022

Wszystko, co musisz wiedzieć o Czarnym Piątku. Przeczytaj i skorzystaj z najlepszych obniżek cen w roku!

  1. Czym jest i kiedy wypada czarny piątek w 2022?
  2. Kiedy wypada Cyber Mondey
  3. Black Week a może Black Weekend?
  4. Jak mądrze kupować na promocjach i wyprzedażach podczas Black Friday 2022
  5. Black Friday, czyli Czarny Piątek 2022 w JasieBasie.pl

Czym jest i kiedy wypada czarny piątek w 2022?

Black Friday to dzień wielkich wyprzedaży i promocji. Określany jest również jako najbardziej ruchliwy dzień w sklepach. Tradycja ta pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i tam też cieszy się największą popularnością. Termin Black Friday jest ruchomy, ale zwykle to ostatni piątek listopada. Czarny Piątek przypada na dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, które obchodzone jest zawsze w czwarty czwartek listopada. W 2022 Black Friday będzie 25 listopada.

Kiedy wypada Cyber Monday?

Historia Black Friday dotyczy sklepów stacjonarnych. Jednak wraz ze wzrostem popularności sprzedaży przez internet powstał Cyber Monday. Obchodzimy go w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. W ten dzień okazyjne ceny, obniżki i akcje promocyjne znajdziecie przede wszystkim w sklepach internetowych. Cyber Monday w 2022 roku wypada 28 listopada.

Black Week a może Black Weekend?

Black Friday w Polsce tak się spodobał zarówno sprzedawcom jak i konsumentom, że często przedłużany jest na weekend lub nawet cały tydzień pod koniec listopada. W ten sposób powstały określenia takie jak Black Week oraz Black Weekend. Dzięki temu każdy ma więcej czasu, aby skorzystać z promocji. Jeśli nie lubisz tłumów, możesz wybrać się na zakupy w odrobinę mniej oblegany dzień niż Czarny Piątek i nadal skorzystać z promocyjnych cen podczas święta zakupów.

Jak mądrze kupować na promocjach i wyprzedażach podczas Black Friday 2022

Czy warto robić zakupy w Czarny Piątek? Oczywiście! Black Friday i Cyber Monday to czas największych wyprzedaży. Jest do dobry moment na pierwsze przedświąteczne zakupy. Abyś jednak faktycznie mogła/mógł skorzystać z najlepszych promocji i okazji, musisz się odpowiednio przygotować.

Jak to zrobić?

  1. Przygotuj sobie listę prezentów świątecznych i potrzebnych zakupów.
  2. Sprawdź wcześniej ceny poszczególnych produktów.
  3. Obserwuj na Facebooku i Instagramie konta ulubionych sklepów - dzięki temu nie przegapisz informacji o promocjach.
  4. Przed zakupami zapoznaj się z polityką zwrotów sklepu.

Czarny Piątek 2022 to doskonały moment na zakupy w promocyjnych cenach. W Black Friday warto zakupić prezenty świąteczne, ale również spełnić własne, odkładane marzenia. To doskonała okazja do zakupu zabawek, elektroniki, ubrań czy akcesoriów do domu i ogrodu. Black Friday 2022 zbliża się wielkimi krokami, więc zrób listę zakupów i skorzystaj z atrakcyjnych promocji.

Black Friday, czyli Czarny Piątek 2022 w JasieBasie.pl

W naszym sklepie również w okresie Black Friday skorzystasz z atrakcyjnych cen i zniżek, jednak na razie niech to pozostanie tajemnicą. Przygotowujemy rabaty oraz niespodzianki, które sprawią radość nie jednemu dziecku. Jeśli jednak nie możesz się doczekać, zajrzyj do zakładki Promocje, gdzie zawsze znajdziesz wybrane zabawki dla dzieci w atrakcyjnych cenach.