Nowości w JasieBasie w październiku 2022 - sklep JasieBasie.pl

Nowości w JasieBasie w październiku 2022

Złota jesień dobiega końca, ale my nie zapadamy w zimowy sen. Wręcz przeciwnie. Cały czas uzupełniamy magazyn i wybieramy najciekawsze nowości wśród zabawek. Zobacz jak poszerzyła się nasza oferta w minionym miesiącu.

Wszystkie zabawki do sklepu JasieBasie wybieramy ze szczególną starannością. Dbamy, aby miały korzystny wpływ na nasze maluchy i niosły ze sobą walory edukacyjne. Zabawki sensoryczne, gry logiczne, układanki dla dzieci czy klocki od renomowanych producentów są gwarancją bezpiecznej i wartościowej zabawy. Jakie nowe produkty zagościły w naszym sklepie w październiku?

  1. Plus-plus - klocki Mini Jednorożce (275 szt.)
  2. Scratch latarka-projektor
  3. Janod - drewniana ciężarówka do składania z narzędziami Brico’kids
  4. Smart Games - gra logiczna IQ Stars
  5. Smart Games - gra logiczna IQ Mini

Klocki dla dziewczynki? Oczywiście, że tak!

Klocki to doskonała zabawka zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Jeśli jednak masz wątpliwości czy zestaw klocków spodoba się Twojej księżniczce, wybierz zestaw z interesującym ją motywem. Od lat niesłabnącą się popularnością wśród dziewczynek cieszą się jednorożce. Zestaw Plus-plus Mini Jednorożce to aż 275 elementów w odcieniach różu i fioletu oraz biała płytka, która jest doskonałym elementem konstrukcyjnym. Klocki te będą świetną zabawką dla 5-letniej dziewczynki.

Plus-plus - klocki Mini Jednorożce (275 szt.) Plus-plus - klocki Mini Jednorożce (275 szt.)

A co na jesienne wieczory?

Zgaś światło i ciesz się niesamowitym klimatem podczas oglądania obrazów na ścianie. Poręczna latarka-projektor to zabawka, która pozwoli Ci się cofnąć w czasie i obudzić wspomnienia z oglądania bajek na ścianie. W zestawie Scratch znajdziesz 3 zestawy obrazów w temacie kosmosu lub z motywem dinozaurów. Podczas ich wyświetlania możecie opowiadać historie i tworzyć nowe wspomnienia.

Scratch latarka-projektor Scratch latarka-projektor

Drewniane klocki w wyjątkowym wydaniu

Janod to francuska marka, która słynie z ciekawych zabawek. Seria Brico’kids przeznaczona jest dla małych miłośników majsterkowania. Drewniane roboty do składania z tej serii skradły serce nie tylko naszego syna, ale również wielu inny maluchów. Teraz czas na coś nowego! Drewniana ciężarówka budowlana do składania to zabawa zarówno podczas składania jak i później. Można nią przewozić narzędzia, klocki i nie tylko. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla dziecka w wieku 3-6 lat to będzie to dobry wybór!

Janod - drewniana ciężarówka do składania z narzędziami Brico’kids Janod - drewniana ciężarówka do składania z narzędziami Brico’kids

Kolejna łamigłówka z serii IQ

IQ od Smart Games nie trzeba już przedstawiać. Ta seria na dobre zagościła nie tylko w naszym sklepie, ale również w wielu domach. Najbardziej znana gra to IQ Fit, ale pozostałe warianty jak IQ Twist czy IQ Arrows to równie atrakcyjne łamigłówki! Teraz do tej rodziny dołącza IQ Stars. Kup na wszelki wypadek od razu dwie, bo inaczej będziesz musiał/a ustawiać się w kolejce do grania razem ze swoim 6-latkiem.

Smart Games - gra logiczna IQ Stars Smart Games - gra logiczna IQ Stars

Kieszonkowa rewolucja

IQ Mini to wyjątkowa gra z serii IQ Smart Games od wydawnictwa IUVI. Wyjątkowo wciągająca i wyjątkowo poręczna. Mała gra logiczna, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Warto ją mieć w plecaku lub kieszeni, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda! Idealna w podróży lub w poczekalni. Wystarczy, że przesuniesz blokady i zdanie gotowe! Odłożenie wszystkich elementów z powrotem do pudełeczka może wcale nie być oczywiste. Łamigłówka kieszonkowa przeznaczona jest dla dzieci od 6 -tego roku życia, ale wiemy z pewnych źródeł, że równie chętnie korzystają z niej starszaki. IQ Mini dostępna jest w 5 wariantach kolorystycznych. Możesz wymienić się z rodziną lub przyjaciółmi kolorowymi elementami i uzyskać własne, wyjątkowe połączenie kolorystyczne!

Smart Games - gra logiczna IQ Mini Smart Games - gra logiczna IQ Mini

To już wszystkie nowości października 2022. A już w listopadzie pokażemy Wam mikołajkowe propozycje, czyli pomysły na prezent dla dzieci w różnym wieku!