Ranking zabawek dla 1,5 rocznego dziecka

Ranking zabawek dla 1,5 rocznego dziecka

Szukasz najlepszych zabawek dla 1,5 roczniaka? Zobacz naszą listę TOP 10, która powstała na podstawie wyborów dokonywanych przez rodziców!

Jak wybrać zabawki dla 1,5 rocznego chłopca lub dziewczynki?

Dziecko, które ma 18 miesięcy, posiada już sporo umiejętności. Wymaga jednak nadal dużo uwagi i mądrze dobranych zabawek. Warto, aby przedmioty, którymi otaczamy nasze maluchy, były bezpieczne i niosły walory edukacyjne. Niespełna 2-letnie dziecko nie jest w stanie uczyć się, słuchając grających, interaktywnych zabawek. Dlatego znacznie lepszym wyborem są zabawki edukacyjne, które zmuszają młodego człowieka do myślenia i szukania nowych rozwiązań.

  1. Scratch - metalowy bączek - dżungla
  2. Fat Brain Toys - zakręcona wieża Spin Again
  3. Klorofil Magiczne Drzewo
  4. Djeco - kredki dla malucha - Kwiatki
  5. Scrunch silikonowe wiaderko z łopatką
  6. Plus- plus - klocki BIG w walizce (70 szt.)Plus
  7. Fat Brain Toys - sensoryczna pracownia Klickity
  8. Tarnawa - drewniana kaczka do pchania
  9. Mobi - przeciąganiec Zippee
  10. Fat Brain Toys - kubeczki przyssawki Suction Kupz

1. Scratch - metalowy bączek - dżungla

Scratch - metalowy bączek - dżungla Scratch - metalowy bączek - dżungla

Ta tradycyjna zabawka to obowiązkowa pozycja dla każdego malucha! Wirujący bączek wykonany z metalu, ozdobiony zwierzątkami w dżungli, zafascynuje również Twojego malca. Ponadczasowa zabawka pozwala poznać i zrozumieć związki przyczynowo-skutkowe. Jeśli jeszcze go nie macie, musisz koniecznie to idealny czas na nadrobienie zaległości!

2. Fat Brain Toys - zakręcona wieża Spin Again

Fat Brain Toys - zakręcona wieża Spin Again Fat Brain Toys - zakręcona wieża Spin Again

Fat Brain Toys słynie na całym świecie z nietuzinkowych zabawek. Proste, ale genialne rozwiązania zachwycają dzieci i rodziców od lat. Zakręcona wieża to doskonały prezent na roczek, ale także dla nieco starszego dziecka. Nakładanie kolorowych krążków i obserwowanie jak wirują, bardzo wciąga.

3. Klorofil Magiczne Drzewo

Klorofil Magiczne Drzewo Klorofil Magiczne Drzewo

Magiczny Las i jego mieszkańcy to figurki zwierząt oraz ich domki, które powstały z myślą o najmłodszych. Klorofil to bajkowy świat, który wciąga maluchy. Magiczne Drzewo to domek, który wystarczy nacisnąć, aby złożyć lub rozłożyć. Po złożeniu wystarczy chwycić za rączkę, aby przenieść go w dowolne miejsce. Zabawka posiada w zestawie dodatki takie jak meble oraz autko. Zobacz sam/a ile frajdy daje wspólna zabawa ze zwierzątkami Klorofil!

4. Djeco - kredki dla malucha - Kwiatki

Djeco - kredki dla malucha - Kwiatki Djeco - kredki dla malucha - Kwiatki

12 kolorowych kredek w kształcie kwiatków to świetny wybór na prezent dla 1,5 rocznego dziecka. Warto już w tym wieku rozwijać umiejętności motoryczne i kreatywność. Bezpieczne kredki od Djeco nie posiadają ostrych zakończeń. Mogą ich używać także maluchy. Kolorowanie i rysowanie świetnie rozwija motorykę małą. Umiejętność ta jest niezwykle ważna na wszystkich etapach rozwoju.

5. Scrunch silikonowe wiaderko z łopatką

Scrunch silikonowe wiaderko z łopatką Scrunch silikonowe wiaderko z łopatką

Motoryka i sensoryka bardzo się lubią! Szczególnie podczas zabawy w piasku. Składane, silikonowe wiaderko niewielkich rozmiarów to praktyczny prezent, który posłuży dziecku przez kolejne lata. A czy Twój maluch już ma porządny zestaw zabawek do piasku?

6. Plus- plus - klocki BIG w walizce (70 szt.)

Plus- plus - klocki BIG w walizce (70 szt.) Plus- plus - klocki BIG w walizce (70 szt.)

Klocki plus-plus to kolejna propozycja, która zostanie z Wami na dłuuugi czas! Elementy z serii BIG mają ok. 5 cm, więc są zupełnie bezpieczne nawet dla dzieci, które wkładają zabawki do buzi. Z dużych klocków plus-plus można budować dowolne konstrukcje lub układać kolorowe obrazy niczym z puzzli. Praktyczna walizka pozwoli zachować wam porządek i zabrać ulubione klocki ze sobą w dowolne miejsce.

7. Fat Brain Toys - sensoryczna pracownia Klickity

Fat Brain Toys - sensoryczna pracownia Klickity Fat Brain Toys - sensoryczna pracownia Klickity

Pracownia Klickity to świetna zabawka sensoryczna dla dzieci powyżej 1. roku życia. Pozwala dziecku odkrywać świat zmysłów w bezpieczny sposób. Dostarcza doznań odpowiednich do młodego wieku użytkownika. Gdy dziecko przesuwa kolorową piłkę, z drugiej strony wysuwa się kolejna, równie kolorowa i bogata w struktury.

8. Tarnawa - drewniana kaczka do pchania

Tarnawa - drewniana kaczka do pchania Tarnawa - drewniana kaczka do pchania

Kaczka na kiju to idealna zabawka do pchania dla malucha, która właśnie nauczył się chodzić. Każda zabawka od Tarnawy została dokładnie oszlifowana i pomalowana bezpiecznymi farbami w Polsce. Kaczuszki to jedne z najczęściej wybieranych zabawek dla 1,5 roczniaka w naszym sklepie!

9. Mobi - przeciąganiec Zippee

Mobi - przeciąganiec Zippee Mobi - przeciąganiec Zippee

Genialny przeciąganiec Zippee kolejny rok już podbija serce dzieci i rodziców. Choć marka Möbi nadal jest mało rozpoznawalna, warto sięgać po jej zabawki. Silikonowa zabawka ze "sznureczkami" z tego samego materiału to prawdziwy hit! Fascynuje i wciąga maluchy, a do tego stymuluje rozwój zmysłu dotyku i wzroku. Sam/a się przekonaj, że przeciąganie to rewelacyjna zabawa!

10. Fat Brain Toys - kubeczki przyssawki Suction Kupz

Fat Brain Toys - kubeczki przyssawki Suction Kupz Fat Brain Toys - kubeczki przyssawki Suction Kupz

Silikonowe kubeczki od Fat Brain Toys zachwycają ilością sposobów na wykorzystanie ich. Mają przyssawki, więc można je przykleić do dowolnej gładkiej powierzchni. Świetnie sprawdzają się w wannie, na basenie, a nawet do plaży. Tworzywo, z którego zostały wykonane, nie zawiera żadnych toksycznych substancji, więc można wykorzystać je także jako pojemniczki na jedzenie. A może zbudujecie z nich wieżę? Zabawa kubeczkami z przyssawkami nie ma końca! Dobrze jest je mieć zawsze pod ręką.

Rozwój przez zabawę

Polecamy Wam zabawki dla 1,5 roczniaka, które wspierają rozwój dziecka w każdym momencie. Sensoryka, motoryka, a także logiczne myślenie można doskonale rozwijać podczas zabawy. Powyższe propozycje prezentowe dla maluchów to wybór nasz i rodziców, którzy robią zakupy na JasieBasie.pl!