Nowości kwietnia 2023!

Nowości kwietnia 2023!

Co się zmieniło w naszym sklepie w kwietniu? Która marka wypuściła kolejne intrygujące zabawki? Przeczytaj i dowiedz się jakie wyjątkowe produkty pojawiły się w ofercie naszego sklepu.

Kwiecień to intensywny okres Świąt Wielkanocy, a następnie przygotowań do majówki. U nas także było gorąco, ale wszystkie zamówienia udało się nadać na czas. Na bieżąco nie tylko pakowaliśmy paczki, ale również przyjmowaliśmy dostawy. W tym te z nowościami. Zobaczcie, jakie nowości zawitały do JasieBasie!

Nowości od Fat Brain Toys

Fat Brain Toys to światowej sławy producent zabawek dla dzieci. Szczególnie znany z kolorowych i innowacyjnych zabawek sensorycznych dla najmłodszych oraz ciekawych gier dla starszaków. Ich kultowe klocki przyssawki, bąbelki Dimpl czy łamigłówka Coggy to prawdziwe hity.

Sensokostka Tugl

Tugl to prosta i genialna zabawka sensoryczna dla 2 latków. Kolorowe silikonowe bańki wbudowane zostały w plastikową kostkę. Można je wciskać i wyciskać bez końca. Wygodne uchwyty sprawiają, że bańki są łatwe do chwycenia. Podczas zabawy wydają charakterystyczny dźwięk „pop”, który kojarzy się z sensorycznymi bąbelkami dimpl. Spróbuj, a nie będziesz mógł/mogła się oderwać!

Fat Brain Toys - kostka sensoryczna TuglFat Brain Toys - kostka sensoryczna Tugl

Fat Brain Toys - gra latające owce

Latające owce to nowość od Fat Brain Toys dla starszaków. Gra dla dzieci od 5 roku życia, bawić będzie równie świetnie nawet dorosłych. Wystrzelenie owcy z katapulty tak, aby trafić do zagrody to nie łatwe zadanie, które wymaga skupienia, celności i nieco zręczności. Futerko owiec to specjalny materiał rzepowy, dzięki któremu zwierzątka przyklejają się do siebie nawzajem. Wygrywa ten, który pierwszy umieści w zagrodzie wszystkie swoje zwierzątka.

Fat Brain Toys - gra latające owce
    Fat Brain Toys - gra latające owce

Naklejki wielokrotnego użytku Melissa&Doug

Naklejki wielokrotnego użytku to prawdziwy rodzicielski game changer. Każdy kto ich spróbował, zakochał się bez pamięci. Z naszych rodzicielskich doświadczeń wynika, że te od Melissa & Doug są bezkonkurencyjne, dlatego nie mogło zabraknąć ich w JasieBasie! Naklejki w zestawie z kolorowymi, śliskimi planszami to duet idealny, który zapewnia zabawę na wieeeeele godzin. Jeśli jeszcze ich nie macie, kup i przekonaj się sam/a!

Melissa & Doug - naklejki wielokrotnego użytku ZwierzętaMelissa & Doug - naklejki wielokrotnego użytku Zwierzęta