Wielkie powroty we wrześniu - Fat Brain Toys przyssawki Squigz

Wielkie powroty we wrześniu

W tym roku wrzesień to wyjątkowy miesiąc nie tylko dla uczniów. Zobacz, jakie 3 hity zabawkowe wróciły na nasze „półki” sklepowe po dłuuugiej nieobecności.

Niektóre zabawki okazują się takim hitem, że zainteresowanie nimi przerasta wyobrażenie wszystkich. Pojawiają się wtedy problemy z dostawami i trzeba czekać, czekać i czekać. Niekiedy nawet długimi miesiącami! Wrzesień jednak okazał się dla nas miesiącem dobrych wiadomości, ponieważ mamy 3 wielkie powroty genialnych produktów od Fat Brain Toys. 

  1. Kultowe klocki przyssawki Squigz od Fat Brain Toys
  2. Puzzelki Pixelki Jixelz
  3. Sensoryczna Kostka Quubi

Kultowe klocki przyssawki Squigz od Fat Brain Toys

Fat Brain Toys - przyssawki Squigz - zestaw startowy Fat Brain Toys - przyssawki Squigz - zestaw startowy

Klocki przyssawki Squigz są znane i doceniane od lat. Już w 2013 roku otrzymały tytuł Zabawki Roku w konkursie organizowanym przez największy portal zabawkowy Zabawkowicz.pl. Wyróżnia je innowacyjny sposób łączenia i możliwość wielofunkcyjnego wykorzystania. Przyssawki Squigz można przyklejać do siebie nawzajem lub do dowolnej gładkiej powierzchni. Świetnie sprawdzają się w zabawie w łazience, na oknie czy nawet w kuchni. Można je wszędzie ze sobą zabrać, są hitem wśród podróżnych zabawek. Przyjemność z zabawy tymi wyjątkowymi klockami czerpią zarówno 3-letnie maluchy jak i młodzież czy osoby dorosłe. Jeśli jeszcze ich nie znasz, koniecznie musisz spróbować!

Puzzelki Pixelki Jixelz

Fat Brain Toys - puzzelki pixelki Jixelz (700 szt.) Fat Brain Toys - puzzelki pixelki Jixelz (700 szt.)

Te przeurocze minie puzzelki podbiły w ubiegłym roku niejedno 6-letnie serduszko. Układanie tych malutkich elementów jest doskonałym wyzwaniem dla dziecięcych paluszków i świetnym ćwiczeniem motoryki małej. Serio, sześcio- czy siedmiolatki radzą sobie z nimi znacznie lepiej niż dorośli. Do naszego sklepu wróciły zestawy 700 kolorowych elementów z szablonami do układania. Pixelki Jixlez są kompatybilne ze sobą, więc zestawy można łączyć i tworzyć z nich własne dzieła! Udana zabawa na długie godzimy gwarantowana. Puzzelki Pixelki Jixlez znajdziesz u nas w aż 5 wariantach:

  • Zwierzęta domowe,
  • Zwierzęta morskie,
  • Słodkości Bajkowi przyjaciele,
  • Roboty.

Sensoryczna kostka Quubi

Fat Brain Toys - sensoryczna kostka Quubi Fat Brain Toys - sensoryczna kostka Quubi 

Gryzak kostka Quubi to lekka i poręczna zabawka dla najmłodszych dzieci. Mogą jej używać już nawet 6-miesięczne maluszki. Łatwo ją chwycić, a dzięki silikonowym wypustkom dostarcza sporo wrażeń odpowiednich dla wieku takiego młodego człowieka. Quubi od Fat Brain Toys to zarówno gryzak jak i zabawka sensoryczna. Intensywne kolory zachęcają niemowlaka do interakcji, a przesuwane elementy są dodatkową atrakcją.

 

Bardzo się cieszymy, że w naszym internetowym sklepie z zabawkami znów możemy zaoferować Wam produkty, które skradły serca dzieci i rodziców. Będziemy się starali zachować ciągłość dostaw, ale nie wszystko zależy od nas, zatem pamiętajcie! Kupujcie, póki są, bo takie hity lubią szybko znikać :)